Третодивизионен тим изхвърли Фулъм

Третодивизионният Шефилд Юнайтед хвърли бомбата в 1/16-финалите на ФА Къп, след като отстрани елитния Фулъм насред неговия "Крейвън Котидж". В първата среща лондончани трудно стигнаха до 1:1, което беше добър турнирен резултат преди реванша. Двубоят в Лондон обаче се превърна в истински кошмар за Фулъм, който беше напуснат от българската си звезда Димитър Бербатов през зимния трансферен прозорец.
Редовните 90 минути завършиха 0:0 и мачът влезе в продължения. В последната 120-а минута Шон Милър съсече трагичния тим на мениджъра Рене Мюленстийн, след като с глава насочи топката към долния ляв ъгъл след центиране от ъглов удар.
Съперникът на Шефилд ще стане ясен след двубоя между Престън Норт Енд и Нотингам Форест.