Голов трилър без победител в Сицилия (видео)

Отборите на Катаня и Ливорно направиха запомнящо се второ полувреме в мача помежду си от 22-ия кръг на Серия "А". Двата тима си размениха по три гола след почивката и срещата завърши без победител - 3:3.

Шоуто започна в 51-ата минута, когато Иносент Емегара откри резултата в полза на Ливорно. В 61-ата Гонсало Берхесио изравни, но в 72-ата минута Паулиньо от дузпа направи резултата 1:2. В 75-аат минута Пабло Бариентос бе точен за 2:2, но само две минути след това Емегара с второто си попадение в двубоя изведе отново Ливорно напред. Резервата Серхио Алмирон все пак спаси сицилианците от загуба с гол в 88-ата минута.

Катаня остава на последната 20-а позиция в класирането, като е с 15 точки - 2 по-малко от Ливорно и Сасуоло, които са другите два тима в зоната на изпадащите.