Късен гол носи успех на Селта

С късен гол на Аугусто Фернандес Селта стигна до успех с 2:1 като гост над Гранада в мач от 21-ия кръг на Примера дивисион и постигна четвърта поредна победа. Така Селта събра 25 т. и изпревари днешния си съперник, който остана на 12-о място с 24 т.
Резултатът беше открит в 28-ата минута от аржентинския защитник Густаво Кабрал, който изведе гостите напред след пас от Рафиян. В края на полувремето домакините стигнаха до изравняване мрез мароканеца Юсеф Ел-Араби. Мачът вървеше към своя край, когато в 88-ата минута Фернандес донесе победата на водения от Луис Енрике тим.