Локо (Сф) надви аматьори

Тимът на Локомотив (София) победи с 2:0 третодивизионния Сливнишки герой в поредната си контрола. Срещата се игра на стадиона в "Драгалевци" и бе решена от попадения на Даниел Генов (44') и Антонио Цанков (87'). Това бе втори пореден успех за тима след победата с 5:3 срещу Вихрен през уикенда.

Наставникът на "червено-черните" Стефан Генов заложи на два различни състава през двете полувремена. Единствено Елтон дос Рейс изигра пълни 90 минути.

Първата част бе равностойна и не предложи особено стойностен футбол. Все пак в самия й край Генов изпълни фаул от около 30 метра и успя да открие резултата.

Второто полувреме започна с добро положение, открило се пред каращия проби в Локомотив Импалиатели, но италианецът стреля слабо. "Железничарите" продължиха да диктуват събитията на терена и на няколко пъти бяха близо до гол. Христо Бангеев, Елтон, Димитър Илиев и Цанков обаче не успяха да се разпишат. Три минути преди края все пак Цанков вкара второ попадение в мача след хубав удар по диагонала.

До края на двубоя Бангеев можеше да направи резултата класически, а попадение на Сливнишки герой не бе зачетено заради засада.

Локо (Сф) - Сливнишки герой 2:0

1:0 Генов (44)
2:0 Цанков (87)

Локо (Сф): Галев, Елтон, Ранджелович, Дюлгеров, К. Хаджиев, И. Иванов, Том, Писаров, Маркиньос, Генов, Импалиатели (Митрев, Гаров, Матютю, Д. Илиев, Цанков, Бангеев, Славчев, Велковски, Гогов, Йочев)

Сливнишки герой: Стоянов, Георгиев, Величков, Малковски, Гурков, Кочилов, Цветков, Николов, Петров, Цаковски, М. Хаджиев

снимка: Илия Стоименов/Sportal.bg