Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Кристъл Палас с важна победа над Хъл (видео)

Съставът на Кристъл Палас взе изключително важни три точки след успех с 1:0 над Хъл Сити в битката на новаците от 23-ия кръг на Висшата лига. Единственото попадение в мача реализира Джейсън Пънчиън в 16-ата минута на срещата. Тогава той засече центриране на Яник Боласие и макар първият му удар да бе блокиран от защитата на "тигрите", при добавката той не сгреши и реализира за 1:0.

През второто полувреме гостите натиснаха здраво в търсене на изравнително попадение, но не успяха да намерят такова. Джейк Ливърмор и новото попълнение в състава на Стийв Брус Никица Йелавич стреляха опасно, но и двата удара по посока на вратата на Хулиан Сперони не бяха в нейните очертания.

В последните минути на срещата пък вратарят на гостите Алън Макгрегър бе изгонен с директен червен картон, след като изрита без топка Стюарт О'Кийфи. По този начин той не просто остави тима си с човек по-малко до края на срещата, но и ще пропусне следващите няколко двубоя на Хъл Сити, тъй като ще отнесе солидна санкция.

Успехът изравни "орлите" по точков актив с днешния им съперник. И двата тима имат по 23 точки и се намират на пет над опасната зона в класирането.