Новият тим на Гари Родригес разгромен в Испания (видео)

Новият тим на бившата звезда на Левски Гари Родригес - Елче, записа разгромна загуба като гост на Реал Сосиедад. Тимът от Сан Себастиан разгроми новака в Примера дивисион с 4:0 и се утвърди на шестата позиция в първенството с 36 т. Елче пък остана над чертата на изпадащите с 21.
Двубоят започна кошмарно за гостите. Още във втората минута бранителят Дамиан Суарес си заби автогол след нескопосан опит да изчисти топката, която беше насочена към вратата с прехвърлящ удар на Антоан Гризман. В 12-ата минута Гризман удвои с глава. През второто полувреме Елче тръгна да обръща мача и се оголи в защита. Нападателите на домакините се възползваха отлично от това. В 50-ата минута Карлос Вела направи 3:0, с което всичко в мача свърши. Четвърт час преди края Антоан Гризман увенча добрата си игра с втори гол.
Гари Родригес, който подписа днес договора си с Елбе, не беше в групата за мача.