Интер се издъни срещу последния, Тохир и Морати гледат

Отборът на Интер отново не победи в Серия "А". Момчетата на Валтер Мадзари записват поредица от негативни резултати от началото на 2014 г., като днес завършиха 0:0 на "Сан Сиро" с последния в класирането Катаня. Двубоят се игра пред погледите на президента Ерик Тохир и неговия предшественик Масимо Морати, които бяха в официалната ложа на миланския стадион.

Преди почивката "нерадзурите" пропуснаха 2-3 гола, като най-близо до радостта бе Диего Милито, но вратарят Алберто Фризон спаси. През второто полувреме пък Родриго Паласио прати топката в гредата. Изгубените две точки днес лишиха трикратните еврошампиони от възможността да се приближат до третия Наполи, който снощи врътна хикс у дома с Киево.

Интер пък ще трябва да стяга редиците, тъй като в следващия кръг е Дербито на Италия с Ювентус, а провал в този сблъсък ще бъде приет много болезнено от привържениците.