Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:2

Серина се разправи с Хантухова

Серина Уилямс продължава убедителното си представяне в тазгодишното издание на Australian Open. Тази сутрин тя надигра категорично с 6:3, 6:3 Даниела Хантухова и продължава напред.

Първият сет бе сравнително равностоен, но американката успя веднъж да пробие сервиса на словачката и това се оказа достатъчно да го запише на своята сметка.

Във втория сет Серина проби още първото подаване на Хантухова, но след това съперничката и успя да върне пробива и да изравни резултата до 3:3 гейма. Още при следващото си подаване обаче словачката отново допусна да бъде пробита, а след това с още един пробив по-малката от сестрите Уилямс окончателно довърши опонентката си и затвори мача в своя полза.

В четвъртия кръг на надпреварата Серина очаква победителката от сблъсъка между Саманта Стоусър и Ана Иванович.