Тата Мартино обяви Сеск за №1

Треньорът на Барселона Хавиер "Тата" Мартино определи Франсеск Бабрегас за играч на мача при победата над Хетафе с 4:0 в 1/8-финал за Купата на краля. Испанският национал откри резултата, а малко по-късно удвои от дузпа. Представянето му беше засенчено от завръщането в игра на Лео Меси, който се отчете с два гола в края.
"Сеск беше най-добрият на терена. Очертават ми се огромни проблеми преди мача с Атлетико в събота. Много играчи показват страхотна форма и всички заслужават да са титуляри", каза още Мартино. Относно завръщането на Меси той заяви, че дори и сценарист на филм не може да измисли по-добър начин от това, което стана на практика. Меси влезе в 64-ата минута и в края в рамките на 4 минути се разписа на два пъти.