Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Манчестър Сити без проблем на полуфинал за Купата на лигата (видео)

Отборът на Манчестър Сити се класира без проблем на полуфинал за Купата на лигата. Тази вечер "гражданите" спечелиха категорично с 3:1 в гостуването си на Лестър от четвъртфинала и си осигуриха продължаване напред. Александър коларов в 8-ата и Един Джеко в 40-ата и 53-ата минута дадоха преднина от три гола на гостите, а почетното попадение за "лисиците" бе дело на Лойд Дайър в 77-ата минута.

Срещата започна отлично за "гражданите", които още в 8-ата минута стигнаха до откриване на резултата. Александър Коларов изпълни по прекрасен начин един пряк-свободен удар и не даде шанс за реакция на Каспър Шмайхел за 0:1. В 40-ата минута гостите удвооиха преднината си след като Джеймс Милнър центрира за Един Джеко и той с глава засече кълбото в мрежата. В 53-ата минута отново босненецът успя да се разпише за 0:3 и отново головият пас бе даден от Милнър. В 77-ата минута Лестър все пак направи поражението си малко по-почетно след като Лойд Дайър се възползва от пас на Пол Кончески и оформи крайното 1:3.

Така Манчестър Сити продължава да показва страхотна форма в последно време и записа нова убедителна победа в актива си, като продължава напред в турнира.