Звездите на ЦСКА тренират дузпи преди Левски

Изпълнение на дузпи се превърна в част от тренировъчния процес на ЦСКА през седмицата. Звездите на отбора ще изпълняват 11-метрови удари, до които евентуално може да се стигне в осминафиналния реванш за Купата на България срещу Левски в четвъртък. Първият мач завърши 0:0.

В момента ЦСКА има трима маркови изпълнители на дузпи. Досега №1 беше бразилецът Марсиньо, който няма пропуск през сезона. Откакто Мартин Петров се завърна, никой рефер не е отсъдил наказателен удар за “червените”. Но е много вероятно именно Свръхзвуковия да го измести. Третият е Емил Гъргоров, най-добрият играч в състава на Стойчо Младенов.

Единствено защитникът Жереми Фо-Поре тренира на облекчен режим преди дербито. Докато Апостол Попов вече е на линия.

Ръководството на ЦСКА все още не е анонсирало премии за класиране напред. При победата с 3:0 над Левски за първенството Александър Томов обяви по 3000 лв. на човек, но досега не ги е платил.