Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Кардиф излъга УБА

Отборът на Кардиф победи с 1:0 Уест Бромич Албион в мач от 16-ия кръг на Премиър лийг. След нулево първо полувреме единственото попадение падна в средата на втората част, когато Питър Уитингам се извиси над защитата, за да засече точно с глава едно центриране на Крейг Нуун.

До края на мача гостите имаха няколко възможности да изравнят, но до гол не се стигна, след като Питър Одемвинги пропусна на два пъти. Благодарение на победата тимът от Уелс се изкачи на 14-о място с актив от 17 точки. УБА пък остава с две по-малко на 16-а позиция - само на две от опасната зона.