Любимец дръпна Славия към "Б" група

Любимец и Славия завършиха 2:2 в мач от 22-ия кръг на "А" група, което не бе добре за нито един от двата отбора, тъй като водят люта битка за оставането си в елита заедно със съставите на Локомотив (София) и Черноморец. Първата част приключи при резултат 1:1. Антон Огнянов изведе домакините напред в 6-та минута, но в 7-та белите изравниха чрез своя централен бранител Костадин Велков..

След почивката Славия поведе в 54-та минута с гол от дузпа на Чавдар Янков, но само 180-секунди по-късно домакините възстановиха равенството чрез точен изстрел на Иван Вълчанов.

ЛЮБИМЕЦ - СЛАВИЯ 2:2