Очаквайте от 10:30 - Стамен Белчев разкрива плана на ЦСКА - София до края на сезона

Ракетата отново мисли за почивка от снукъра

Носителят на пет световни титли Рони О'Съливан за пореден път заяви пред медиите, че мисли за почивка от снукъра. 37-годишният англичанин направи коментара след победата с 6:3 фрейма във втория кръг на UK Championship срещу Адам Дъфи.

"Честно казано играх по-добре, отколкото очаквах, каза О'Съливан. - През последния месец нивото на представянето ми не е особено високо. С доста мъки успявам да запиша някои резултати, което е хубаво. Адам е способен състезател и в момента трупа опит. Опасен съперник е и със сигурност ще научи доста неща от мача ни. Успях да премина тази фаза, но ме очаква още дълъг път. Очаквам следващия си двубой в турнира", допълни Ракетата.

О'Съливан привлече вниманието на медиите с поредното си изказване за това, че иска да направи пауза в кариерата си. "Целта ми е да спечеля достатъчно пари, за да си взема отново почивка от снукъра. Все пак вече позициите в тура се определят на базата на приходите, коментира действащият световен шампион, който пропусна по-голямата част от сезон 2012/2013. - Може да успея да си взема няколко месеца почивка. Предишната пауза ми хареса много. Просто си играя със системата. Не се притеснявам за формата си, старая се да остана в Топ 64. Вече имам 9000 паунда до този момента и ако спечеля още няколко мача, ще се изкача в ранглистата и няма да ми се наложи да играя в толкова много турнири. Ще мога да да отида на ваканция, да си стоя у дома, да си почивам. Това би било страхотно", завърши Рони.