Иван Петков: Имам много претенции към нашия отбор (видео)

“Щастливи сме за победата“, заяви пред volleymaritza.bg старши-треньорът на Марица (Пловдив) Иван Петков след победата над Казанлък Волей (Казанлък) с 3:1 в среща от Националната волейболна лига за жени.

“Малко драматично започнахме мача, даже по-скоро малко неубедително. В първия гейм направихме 16 лични грешки. Имам много претенции спрямо този мач към нашия отбор. Важното е, че след неубедителното начало в първите два гейма успяхме да си вземем мача. Несъмнено в един шампионат ще има такива мачове.  Въпросът е един добър отбор да взима максимума и да излиза краен победител в тези мачове.  В третия и четвъртия гейм започна добре да ни влиза сервисът, а те започнаха да грешат в посрещане.  Имахме и добра атака, добро посрещане... Мога да кажа, че единственото, което ни беше на ниво тази вечер, беше посрещането.“