Женско футболно първенство: НСА - Дунав (Русе) 2:0

Силен мач и "дабъл-дабъл" за Калоян Иванов при победа на Авелино

Италианският тим Авелино, с българина Калоян Иванов в състава си, постигна трета победа от началото на сезона в мъжкото баскетболно първенство на страната. Авелино се наложи над гостуващия Казерта със 76:70 (15:17, 22:15, 15:12, 24:26) точки в среща от шестия кръг. Иванов игра 36 минути като титуляр и направи "дабъл-дабъл" - 15 точки и 15 борби. Авелино вече е с баланс от три победи и три загуби и заема девето място в класирането.

Близнакът на Калоян - Деян Иванов, изигра добър мач за Естудиантес при петата загуба на тима в испанското първенство от началото на сезона. Иванов и съотборниците му отстъпиха на Фуенлабрада като гости със 72:82 точки в шестия кръг.
Деян Иванов бе на терена 23 минути и записа 14 точки и 7 борби. Единствено по-резултатен от него бе Марко Банич с 15 точки.  Естудиантес е с 1 победа и 5 поражение на предпоследно място в класирането, а в следващия кръг излиза срещу Реал (Мадрид).