Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:0

12 000 гледат контрола на Милан

12 000 зрители се стекоха на "Стад дьо Сюис" в Берн, за да гледат контролата между Йънг Бойс и италианския гранд Милан. Двата тима си размениха по едно полувреме, но в крайна сметка "росонерите" спечелиха с 3:1 в двубой, който ще се запомни с неофициалния дебют на защитника Адил Рами, който дойде от Валенсия, но няма право да играе до януари.
Нуцуло откри за домакините в 39-ата минута. През второто полувреме Милан беше по-добрият тим на терена и с попадения на Кака (56), Сапонара (71) и Кристанте (74) стигна до победата и така прекъсна серията от шест мача без успех. Резултатът можеше да е и по-убедителен, но Кака пропусна дузпа, а Матри нацели греда.