Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Амкар пречупи Анжи с късен гол (видео)

Тимът на Амкар победи с 1:0 като домакин Анжи в мач от 16-ия кръг на руското първенство. Попадението реализира Дмитрий Белоруков в 83-ата минута. Той изпрати топката в мрежата с добавка, след като вратарят на Анжи бе избил удар с глава на футболист на Амкар.

По 90 минути за Амкар записаха трима българи - Захари Сираков, Георги Пеев и Благой Георгиев. Четвъртият българин в отбора от Перм - Петър Занев, не бе в групата на Амкар за срещата.

Амкар е шести в класирането с 27 точки, а Анжи продължава да е на последната 16-а позиция с едва 6 точки. Лидер е Зенит с 36 точки, пред Локомотив (Москва) и ЦСКА (Москва) с по 33.