Рубин e на елиминации след победа над Уигън (видео)

Отборът на Рубин (Казан) победи с минималното 1:0 Уигън в четвъртия си мач от Група "D" на Лига Европа. Единственото попадение бе дело на Олег Кузимн в средата на първата част. Бранителят се разписа след пас на Биберс Натхо в 22-ата минута.

По този начин руснаците събраха десет точки и вече няма как да бъдат изместени от едно от двете места, даващи право на участие е елиминационната фаза на турнира. Уигън е втори с пет точки за момента, но ако Марибор вземе победа над Зулте Варегем ще изгуби тази си позиция

РУБИН (КАЗАН) - УИГЪН 1:0
1:0 Кузмин (22)