Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Скандални ли са първите два гола на Барса? (видео)

В сряда Барселона надигра Милан с 3:1 в поредния си двубой от Шампионската лига. И този мач обаче не мина без спорни отсъждания. В случая дори много спорни. Първите два гола на домакините паднаха след дискусионни ситуации. В 30-ата минута Лионел Меси реализира дузпа, за която може да се спори доста. Реферът посочи бялата точка, след като видя задържане на Неймар от страна на Иняцио Абате. От повторенията не може да се каже със сигурност, че това е правилното решение на съдията.

Доста спорна изглежда и второто попадение на Серхио Бускетс девет минути по-късно. Като че ли испанецът беше в положение на засада, но такава не беше маркирана.

Предоставяме ви повторения на въпросните положения, като всеки може да прецени сам за себе си.