Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново

Фантастичен Еър Теди заби 4 блока при 5 точки на Сургут срещу Динамо (ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

Националът Теодор Тодоров и неговите съотборници от Газпром-Югра (Сургут) все още не са записали победа от началото на сезона в руската Суперлига, но въпреки това Еър Теди напомни за себе си с отлични изяви на игрището.

В мача от 2-ия кръг в руската Суперлига Газпром-Югра загуби гостуването си на Динамо в Москва с 2:3 (19:25, 22:25, 25:22, 25:18, 8:15), но Теодор Тодоров изигра фантастичен мач и заби 14 точки (1 ас, 9 блока, 80% ефективност в атака). Тодор Алексиев започна мача като титуляр, но втория гейм бе заменен от Денис Шипотко.

Теодор Тодоров показа най-силната си игра на блокада в третата част, когато заби 4 блока на московчани при 5 точки за своя тим от Сургут.

Московчани поведоха с 2:0 гейма, но в 3-ата част Газпром-Югра поведе с 16:14. При последвалото разиграване Теодор Тодоров хвана на блокада Денис Бирюков - 17:14.  При следващото разиграване Максуел Холт хвана на блок Алексей Черемисин и Динамо намали до 15:17. Алексей Родичев напарви 18:15 с атака от зона 4. Нова атака на Денис Бирюков за Динамо и нова блокада на Теодор Тодоров 19:15. Малко по-късно Еър Теди спря с блокада атака на Сергей Тютлин - 20:15. В следващото разиграване Теодор Тодоров хвана на блок и американския национал Максуел Холт за 21:15.

ГАЛЕРИЯ от мача ДИНАМО (М) - ГАЗПРОМ-ЮГРА  3:2 - ТУК!!!

ПЪЛЕН ЗАПИС от мача ДИНАМО (М) - ГАЗПРОМ-ЮГРА 3:2 - ТУК!!!