Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Голям малшанс за Петев в дебюта му в Кипър

Бившият наставник на Лудогорец Ивайло Петев имаше малшанс да започне с равенство кариерата си начело на кипърския АЕЛ (Лимасол). Тимът му водеше с 1:0 като гост на втория в класирането Ермис (Арадипо) до 94-ата минута след попадение на Хорхе Филипе Монтейро. В даденото от съдията продължение домакините получиха право да изпълнят дузпа, която Луис Моран пропусна. В следващата атака обаче Ермис успя да стигне до 1:1, благодарение на гол на Енрике.

Така тимът на Петев пропусна да се доближи на четири точки от лидера Аполон (Лимасол) и остава на четвърта позиция с 15 точки. Ермис пък има четири повече на второ място.

ЕРМИС (АРАДИПO) - АЕЛ (ЛИМАСОЛ) 1:1
0:1 Монтейро (12)
1:1 Енрике (94)