Уигън не се даде на Рубин и продължава да мечтае (видео)

Уигън успя да вземе точка срещу лидера в Група D на Лига Европа Рубин, завършвайки 1:1 с руския тим на своя "Ди Дабълю Стейдиъм". Така отборът от Чемпиъншип остава на второ място във временното класиране и продължава да таи надежди за класиране в следващата фаза. Александър Прудников даде аванс на Рубин след 1/4 час игра, но страхотен гол на Ник Пауъл донесе точката на Уигън.

В 15-ата минута Мавинга изведе добре Александър Прудников, който проби на скорост и пусна топката покрай Скот Карсън за 0:1. Шест минути преди края на първата част привлеченият под наем от Манчестър Юнайтед Ник Пауъл изравни резултата след страхотен шут с десния крак от около 25 метра.

В заключителните минути Марк-Антоан Фортюне пропусна две възможности да донесе дори победата на Уигън.

Рубин е на първо място със седем точки, а Уигън е втори с актив от пет.

СТАТИСТИКА И РАЗВОЯТ МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!!!