Мъри дръпна 75 минути конско

Треньорът на Ботев (Пд) Станимир Стоилов направи 75-минутен разбор на загубата от Локо (Сф) при гостуването в последния кръг на "А" група.
Футболистите се събраха в базата в Коматево в 15 ч., а след час и четвърт излязоха от помещението за възстановителна тренировка на отбора. От стаята единствен с усмивка излезе бразилецът Вандер Виейра. Той влезе като резерва срещу Локомотив и дори успя да вкара гол за крайното 2:3.
В събота на Ботев (Пд) предстои тежко гостуване на Левски в София и Стоилов е сериозно притеснен от формата на нападателите си. Теренът на "Георги Аспарухов" му е добре познат и докато беше треньор на Левски той не е имал оплаквания от него. Така обичайните оправдания на Мъри с терена няма да му послужат при евентуална загуба от сините, които са в криза от началото на сезона.