Северозападна Трета лига: Севлиево - Академик (Свищов) 1:0

ЦСКА разгроми Славия и запази първото си място в Елитната юношеска група

ЦСКА запази 1-ото си място в Елитната юношеска група до 19 години, след като в 11-ия кръг разби Славия с 4:1. Мачът се игра на терена в Панчарево, тъй като армейците не са платили консумативите на стадион "Академик" зад хотел "Плиска" и не могат да го ползват.

Много силно игра отново крилото Радой Божилов, който беше в основата на два от голове преди почивката. Армейците имат 25 точки на върха, с 2 повече от Черно море (Варна), който има и два мача по-малко.

Варненци отново направиха обрат през второто полувреме и след 0:1 срещу Видима-Раковски до почивката, вкараха три гола накрая и биха с 3:1.

Литекс размаза Велбъжд (Кюстендил) със 7:0, като огромна част от момчетата бяха родени 1997-а година. Убедителна победа постигна и Левски, който разби 5:0 Спартак (Варна). Талантливият ляв бек от школата на сините Мики Орачев се върна на терена след три седмици лечение на травма на глезена.