Бибишков се развихри и Локо Сф е на 1/8-финал

С два гола на Крум Бибишков и един на Искрен Писаров Локомотив (София) би с 3:0 Калиакра като домакин в среща реванш от 1/16-финалите в турнира за купата на България и с общ резултат 5:1 се класира в следващата фаза на надпреварата.

Столичните железничари можеха да открият резултата още в 10-та имнута, но Бибишков нацели напречната греда след подаване на Писаров. Натискът на домакините бе материализиран в 28-та минута, когато Бибишков стреля, стражът на гостите Марков изби топката в напречната греда, тя рикошира в крака на Писаров и влетя в мрежата на Калиакра.

В 36-та минута Локо поведе с 2:0 след пас на Пеев към Бибишков и централният нападател на домакините с премерен шут препарира Марков.

Крайното 3:0 оформи Бибишков с втория си гол, който отново вкара след асистенция на Даниел Пеев.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - КАЛИАКРА 3:0

1:0 Писаров 28
2:0 Бибишков 36
3:0 Бибишков 56

ЛОКО СФ: Митрев, Гаров, Бранеков, Ранджелович, Димитров (46-Цанков), Сота, Гаджев (68-Дюлгеров), Писаров, Пеев, Христов (58-Василев), Бибишков

КАЛИАКРА: Марков, Христов, Янков (56-Димитров), Андонов, Петков (71-Фока), Иванов, Мустафа, Яшар, Минков, Станчев (46-Кичуков), Бонев

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Сота (Локо Сф); Минков (Калиакра)

снимка: Илия Стоименов, Sportal.bg