Вижте как тренират испанските младежи: всички полеви играчи срещу тримата вратари (видео)

Със следващото видео ви предлагаме любопитен откъс от тренировка на младежкия испански национален отбор до 21 години. Упражнението изглежда доста забавно: всички полеви играчи се опитват да вкарат гол на тримата вратари. И в крайна сметка успяват, като последната дума е на нападателят на Реал Мадрид Алваро Мората.

В четвъртък вечерта младежите на Испания се наложиха с 3:2 в Мурсия над връстниците си от Босна и Херцеговина, като по веднъж за "Ла Рохита" се разписаха Сержи Роберто от Барселона, Саул, който е собственост на Атлетико Мадрид, но играе под наем в Райо Валекано, както и "деветката" Мората. Младите испанци вече са с три победи от три мача и са лидери в класирането на четвърта квалификационна група за Евро 2015, докато босненците са четвърти с победа и три пораженя.

Ето видео с любопитното упражнение. Под него пък ви предлагаме видео с головете от мача между Испания и Босна и Херцеговина.