Вход / Регистрирай се

Следващата тренировка на Левски е в понеделник

Следващата тренировка на Левски е в понеделник

Футболистите от представителния тим на Левски получиха два почивни дни след двубоя с Локомотив (София), завършил 0:0. Следващото тренировъчно занимание на отбора е в понеделник, 7-и октомври от 16,00 часа на "Герена". Пет дни по-късно "сините" ще изиграят реванша с Пирин (Гоце Делчев) за Купата на България.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички