Топузаков: Литекс мина пет пъти центъра и ни вкара два гола

Помощник-треньорът на Левски Елин Топузаков, който води днес сините срещу Литекс (2:2) заради наказанието на наставника Георги Иванов, обяви, че победата е прилягала на неговия тим.

"Трябва да съжаляваме за пропуснатата победа. Имахме доста положения. Концентрацията в последния пас ни попречи да вкараме трети и четвърти гол. Треньорският щаб е доволен от раздаването на момчетата. За съжаление не винаги резултатът отговаря на играта.

Литекс не ни изненада с нищо. Имаха 4-5 минавания на центъра. На полувреме по едно минаване и ни отбелязваха гол.

През последните мачове сме в подем. Жалко, че днес резултатът не бе в наша полза. В сряда трябва да търсим победа и то с доста голове", обяви Топузаков по повод предстоящата среща-реванш на сините срещу Монтана в 1/8-финалите от турнира за купата на България. Първият мач завърши при 2:0 в полза на Монтана.
Левски - Литекс 2:2

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg