Миланов с асистенция при разгромна победа на ЦСКА (М) (видео)

Българският национал Георги Миланов игра цял мач и се отличи с асистенция за едно от попаденията на ЦСКА (Москва) при домакинската победа с 5:0 срещу Уфа в мач от първенството на Русия. Миланов подаде на Зоран Тошич, който направи резултата 2:0 в 41-ата минута. Преди това Бибрас Натхо бе извел "армейците" напред в 35-ата минута, а останалите три попадения за столичани реализираха през втората част Зоран Тошич (56), Сейду Думбия (60) и Ахмед Муса (88).

Победата позволи на ЦСКА (Москва) да съкрати аванса на лидера в класирането Зенит на 7 точки, но питерци гостуват днес на Мордовия (Саранск) и имат възможност да възстановят преднината си от 10 точки пред "армейците", които временно се изкачиха на втора позиция в подреждането. Уфа заема 11-а позиция.