И отново: Сент Етиен с равен в Европа (видео)

Отборът на Сент Етиен продължава с куриозните си резултати в Лига Европа. Французите завършиха нравно 1:1 с Карабах в мач от Група "F" на надпреварата, с което продължава серията от ремита за "зелените". Сент Етиен има само равенства в петте си мача от началото на груповата фаза.

Резултатът бе открит от Вукар Надиров в 13-ата минута, но Рики ван Волфсвинкел изравни в средата на първата част. До края на мача Сент Етиен имаше много сериозно териториално превъзходство, но не успя да го материализира в победен гол.

По този начин двата отбора поделят по пет точки в класирането и запазват реални шансове за класиране напред. Лидер е Интер, който се класира напред след победа над Днипро и вече има 11 точки. Украинците пък са с четири. В последния кръг Карабах домакинства на Интер, докато Сент Етиен гостува на Днипро.

Сент Етиен - Карабах 1:1
0:1 - Надиров (15)
1:1 - Рики ван Волфсвинкел (21)