Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

ЦСКА 1948 се бори, но отпадна от Европа след продължения, вратарска грешка прати Панатинайкос напред

Галатасарай не може да уволни Прандели

Галатасарай не може да уволни Прандели

Шефове и фенове на турския гранд Галатасарай са вдигнали мерника на италианския треньор Чезаре Прандели, но не могат да го уволнят заради високата неустойка по договора му. Там е записано, че специалистът трябва да получи 3 милиона евро при предсрочно прекратяване на контракта му. Прандели замени през лятото сънародника си Роберто Манчини, който в момента е начело на Интер.

"Виждам недоволството на феновете, подкрепям ги, но не можем да платим неустойката", категоричен е директорът Абдурахим Албайрак.

В момента Галатасарай заема 3-о място в Турция с 19 точки, а головата разлика е 12:14. В последния мач от първенството столичани загубиха с 0:3 от Трабзонспор.
"Манчини се оказа един много честен човек. При напускането си не взе нито стотинка", спомня си с тъга Албайрак.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички