Спартак (М) не изпусна победата срещу Мордовия (видео)

Отборът на Спартак (Москва) бе напът да изпусне победата в домакинството си на Мордовия от 14-ия кръг в Премиер лигата. Столичани водеха с 3:0 в средата на първото полувреме, но допуснаха два гола във вратата си и трябваше да треперят до последната минута, когано с четвърто попадение решиха всичко в мача за крайното 4:2.

Куинси Промес отбеляза първите два гола за Спартак в 9-ата и 18-ата минута, а Жоао Карлос направи резултата класически в 27-ата минута. Марко Ломич от дузпа обаче намали в 45-ата минута, а Рустем Мухаметшин вкара втория гол за гостите в 58-ата минута. Все пак в 93-ата минута Артьом Дзюба успокои феновете по трибуните за крайното 4:2.

Така Спартак излезе на 5-ото място в класирането с актив от 25 точки, докато Мордовия остава на 10-ата позиция със 17 точки.