Швейцария се разправи с Литва за 24 минути (видео)

Швейцария разгроми с 4:0 Литва у дома в сблъсък от евроквалификационна Група "Е". Всички попадения паднаха в последните 24 минути на този мач. Първо, в 66-ата минута, стражът на гостите Гиедриус Арлаускас си вкара нелеп автогол при едно центриране от корнер пред неговата врата. Две минути след това Фабиан Шер удвои, след като отбраната на Литва го изпусна. Джердан Шакири (80' и 90') добави още два гола до края, оформяйки крайното 4:0. И за двете си попадения играчът на Байерн (Мюнхен) получи асистенции от Йосип Дръмич.

Безапелационен лидер в групата е отборът на Англия, който има пълен актив след четири изиграни кръга.  Швейцария, Словения и Литва имат по шест точки.

ШВЕЙЦАРИЯ - ЛИТВА 4:0