Хановер набира скорост с трета поредна победа (видео)

Отборът на Хановер 96 набира скорост в Бундеслигата, като записа трета поредна победа на сметката си тази вечер. Футболистите на Тайфун Коркут надиграха с 2:0 тима на Херта в гостуването си на "Олимпиащадион" в Берлин и поне за момента се изкачиха до 4-ото място във временното класиране.

Гостите бяха видимо по-добрият тим на терена и съвсем заслужено стигнаха до успеха. Резултатът в мача откри Джими Бриан, който засече по прекрасен начин центриране от корнер на Хироши Кийотаке.

След това в 56-ата минута второ попадение на Хановер бе отменено заради очевидна засада, макар и след доста колебания от страна на съдиите. В 76-ата минута обаче гостите все пак вкараха редовен втори гол, като след хубава контра Кийотаке бе изведен пред наказателното поле, финтира защитник и със силен удар прати топката в мрежата за 0:2.

Така Хановер вече заема 4-ото място в таблицата с 19 точки, докато Херта остава на 13-ото място с 11 точки в актива си.