Казанлък Волей с втора победа от началото на сезона

Женският волейболен отбор на Казанлък Волей записа втора победа в първенството на Националната волейболна лига при жените, след като надигра Сливен с категоричното 3:0 (25:14, 25:15, 25:13)* пред собствените си фенове в зала "Арсенал".

"Розите нямаха особени проблеми, като в третата част поведоха с 8:1 и 16:3 и приключиха мача за 1 час и 4 минути. Най-полезна за Казанлък стана Весела Запрянова с 14 точки (8 аса!!!, 55% ефективност в атака и 25% перфектно посрещане), а домакините направиха общо цели 16 аса. За Сливен Пролетка Иванова завърши със 7 точки.

Така Казанлък Волей се изкачи на 3-то място с 5 точки, с една пред ЦСКА. В следващия кръг Сливен посреща ЦСКА на 15 ноември (събота) от 17,00 часа, а Казанлък Волей е гост на Славия в петък (14 ноември) от 17,30 часа.

*Статистика: Красимир Канев (скаутмен на Казанлън Волей)