Интер без загуба в ЛЕ, четвърто поредно реми за Сент Етиен (видео)

Отборите на Сент Етиен и Интер завършиха наравно 1:1 двубоя помежду си от четвъртия кръг на груповата фаза в турнира Лига Европа. По този начин гостите от Италия продължиха добрата си серия в надпреварата и са начело в групата с осем точки, докато техният опонент също не познава вкуса на поражението, но не е записал и победа от началото на груповата фаза и регистрира четвърто поредно равенство. Французите поне отбелязаха първия си гол от началото на надпреварата, след като Мустафа Баял Сал изравни резултата в 50-ата минута на срещата.

Преди това Додо бе дал аванс на гостите от Италия, които се представиха на по-добро равнище преди почивката и заслужено водеха след края на първата част.

Все пак през второто полувреме домакините натиснаха и стигнаха до първия си гол в Лига Европа този сезон само пет минути след подновяването на играта. Неманя Видич изчисти един корнер в краката на Баял Сал и тъмнокожият бранител на домакините прати топката в мрежата на Карисо за 1:1. До края на мача домакините опитаха да ситгнат и до победен гол, но не успяха да сътворят нищо по-интересно пред вратата на съперника освен редица корнери, които не затрудниха особено защитата на Интер.

СЕНТ ЕТИЕН - ИНТЕР 1:1
0:1 - Додо (33)
1:1 - Баял Сал (50)