Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:0

Автогол в 88-ата минута зарадва Хановер (видео)

Автогол в края на мача дари трите точки за Хановер 96 при 1:0 над Айнтрахт (Франкфурт) в среща от 10-ия кръг на първенството в германския елит. Централният защитник Александер Мадлунг имаше нещастието да насочи топката в собствената си мрежа в 88-ата минута.

Домакините имаха тотално превъзходство и победата им изглежда заслужена. През първото полувреме техен гол, реализиран от Джими Бриан, не беше зачетен заради нарушение в атака.

По този начин Айнтрахт остава без победа в Хановер от 1987-а година насам.

Ситуацията в двата отбора е различна, тъй като за домакините това е втори пореден успех, а за съперника - трета последователна загуба.