Благой Георгиев с жълт картон при успех на Рубин

Бившият национал Благой Георгиев получи жълт картон при победата на Рубин (Казан) над Динамо в Москва в среща от 11-ия кръг на Премиер лигата в Русия. Станислав Манолев не взе участие в двубоя за Динамо (Москва).

Резултатът беше открит от Магомед Оздоев, който в началото на второто полувреме получи топката в центъра, преодоля трима играчи на Динамо и опъна мрежата зад Владимир Габулов.

В 71-ата минута Максим Кануников удвои. Той получи топката от Олег Кузмин, укроти я на гърди и стреля от движение за 2:0. Така Рубин се изравни с Динамо в класирането, като и двата отбора имат по 19 точки и заемат 5-6-о място.