Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Кристиано: Казах, че ще спечелим групата и ще го направим

Капитанът на Португалия Кристиано Роналдо беше много щастлив след драматичната победа над Дания в Копенхаген. Португалците спечелиха с 1:0 и записаха първи успех в квалификациите за Евро 2016, а голът падна в последната минута на добавеното време и беше дело именно на Роналдо.

"Бях казал, че ще завършим на първо място в групата и продължавам да вярвам в това. Ние сме по-добър отбор от конкурентите ни и ще го покажем на терена в следващите мачове. Сигурен съм, че ще се класираме за европейското", каза звездата на Реал Мадрид, който вече има 19 гола във всички турнири през сезона.