Важни победи като гост за Унгария и Румъния (видео)

Отборите на Унгария и Румъния записаха важни победи в Група "F" на квалификациите за Евро 2016. Маджарите грабнаха успех с 1:0 при визитата си на Фарьорските острови. Единственото попадение бе дело на нападателя на Хофенхайм Адам Салай, който се разписа в 21-ата минута.

Северните ни съседи пък се поздравиха с победа във Финалндия, благодарение на два гола на Богдан Станку през второто полувреме. В началото на втората част домакините останаха и с човек по-малко, тъй като Александър Ринг получи два жълти картона.

Румъния събра седем точки след първите си три мача от квалификациите, докато за унгарците това бе първи успех и те са с четири точки. Финалндците също са с четири, а Фарьорите са без актив.

Фарьорски острови - Унгария 0:1
0:1 Салай (19)

Финландия - Румъния 0:2
0:1 Станку (55)
0:2 Станку (82)