ПСЖ не победи в Тулуза

Отборът на Пари Сен Жермен не успя да победи Тулуза при гостуването на тима от Югозападна Франция от осмия кръг на Лига 1 и срещата завърши 1:1.

Двата гола паднаха преди почивката. Още в осмата минута Висам Бен Йедер откри, възползвайки се от грешка на Сержи Орие, който опита да върне към вратаря Салваторе Сиригу, но пасът му бе пресечен. В 33-ата минута обаче ПСЖ изравни. Марко Верати изпълни бързо един фаул и изведе Жан-Кристоф Баебек на стрелкова позиция и младокът изравни.

След почивката гостите имаха териториално предимство, но така и не успяха да материализират активността си в гол, който да им донесе победата.

Това бе пето равенство за ПСЖ от началото на шампионата и така те остават на втора позиция в подреждането с актив от 14 точки. Тулуза от своя страна е на седмо място с 11.