Красиви голове и четвърта поредна победа за Саутхамптън

Саутхамптън постигна четвърта поредна победа в Премиър лийг, след като надделя с 2:1 над Куинс Парк Рейнджърс на "Сейнт Мери". "Светците" очаквано бяха по-добрият отбор и първо удар на Тадич срещна гредата, а в 54-ата минута Райън Бертранд откри резултата, след като получи асистенция с пета от Садио Мане. Последваха два страхотни гола в рамките на две минути. Първо, в 66-ата, Чарли Остин изравни, след като овладя добре, обърна се и стреля от въздуха за 1:1. Само две минути след това Грациано Пеле донесе победата на домакините след акробатично изпълнение.

След тази победа Саутхамптън остава на второ място във временното класиране с три точки зад лидера Челси. КПР е в зоната на изпадащите с четири точки.