Сент Етиен и Бордо не излъчиха победител (видео)

Отборите на Сент Етиен и Бордо не излъчиха победител в своеобразното дерби между третия и четвръртие във временното класиране в Лига 1. Дата тима имаха шанс да застигнат лидера  Олимпик (Марсилия), но това равенство ги остави на две точки зад него.

Домакините стояха доста по-добре през първото полувреме и в 30-ата минута стигнаха до откриване на резултата. Франк Табану напредна по крилото и центрира за Рики ван Волфсвинкел, който засече кълбото в мрежата за 1:0.

Противно на логиката обаче в 40-аат минута Бордо изравни. След центриране от корнер Палоа не успя да отигра добре топката, но тя стигна до Тиаго Илори, който я прати в мрежата за 1:1, като този резултат се запази и до края на мача.

Така двата тима остават с равен актив от точки - по 14, като Бордо излезе на второто място, а сент Етиен 3-ти във временното класиране.