Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Рома с пълен актив след страхотен гол от фаул (видео)

Отборът на Рома победи Парма с 2:1 при гостуването си на "Енио Тардини". В герой за столичани се превърна Миралем Пянич, който с майсторско изпълнение от фаул не остави шансове на вратаря Антонио Миранте в 87-ата минута. Така с пълен актив - 4 победи от 4 мача, "вълците" на Руди Гарсия продължават битката с Ювентус за върха.

Двубоят предложи спокойно първо полувреме, като Рома успя да поведе в резултата в 27-ата минута, когато Франческо Тоти асистира на сръбския стрелец Адем Ляич. След почивката обаче Парма потърси изравняването и го намери чрез бившия бек на Ювентус Паоло Де Челие. Той бе точен с глава след корнер в 56-ата минута.

Мачът вървеше към реми, когато три минути преди 90-ата Пянич с отличен фаул от няма и 20 метра препарира стража на "джалоблу", който нямаше време да противодейства на техничния шут на босненеца. Така римляните си тръгнаха с три точки от града на Джузепе Верди.