Селта повали Ла Коруня за пети мач без загуба (видео)

Отборът на Селта (Виго) записа трудна, но сладка победа с 2:1 над Депортиво Ла Коруня в среща от междинния 5-ти кръг в Примера дивисион. Така домакините на "Балаидос" продължават да нямат загуба от началото на сезона, като записаха втора победа на сметката си.

Нолито откри резултата още в 3-ата минута след асистенция на Хоакин Ларивей, но в 55-ата минута Исаак куенка възстанови равенството. След това пък Ларивей отново изведе домакините напред в 72-ата минута, а малко преди края на мача гостите можеха да стигнат до ново равенство, но Харис Медунянин пропусна дузпа.

Така Селта удържа победата и събра актив от 9 точки, с които се изкачи до 5-ото място в класирането. Ла Коруня пък остава на 13-ата позиция с 4 точки в актива си.