Автогол в последната минута разочарова "Балаидос"

Селта изпусна спечелен мач срещу Реал Сосиедад. Двата отбора завършиха 2:2, като гостите се добраха до равенството с автогол в добавеното време. В грешник за Селта се превърна защитникът Джонатан Кастро - Джони, който прати топката в собствената си врата. По този начин Реал Сосиедад отново показа характер, след като в предишния кръг обърна от 0:2 до 4:2 Реал Мадрид.

Мачът на "Балаидос" се разви много добре за домакините и в 28-ата минута Фабиан Ореяна откри резултата след асистенция на Михаел Крон-Дели. В началото на второто полувреме Хоакин Ларивей вкара втори гол във вратата на Субикарай Гони, но баските не се предадоха. Резервата Иманол Агирече намали в 69-ата минута, за да дойде грешката на Джони, оформила крайното 2:2.