Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Мордовия не се даде на Локо (М) (видео)

Отборът на Локомотив (Москва) продължава с неубедителното си представяне в руската Премиер Лига. "Железничарите" стигнаха само до 1:1 при домакинството си на Мордовия (Саранск) в мач от 7-ия кръг на руското първенство. Гостите, чийто треньор Юрий Сьомин е бивш наставник на Локомотив, поведоха в резултата с гол с глава на Виктор Васин в 14-ата минута. Байе Ниасе спаси Локомотив от поражение с попадение в 69-ата минута с мощен шут, но столичани заемат едва осмо място в класирането с 9 точки, докато Мордовия се намира на девета позиция с 8 точки.