Без голове в Астана

Отборите на Казахстан и Латвия направиха 0:0 в среща от група "А" на европейските квалификации, играна в Астана. Двубоят беше доста скучен, като се игра при температура на въздуха от 9 градуса по Целзий.

Домакините имаха леко предимство през първото полувреме, което не се отрази в резултата. Само два бяха точните удари преди почивката, като и двата бяха в графата на казахите. Най-доброто положение пропусна Шомко в 35-ата минута.

През втората част опитите на домакините се изразиха само в изпълнения на повечко корнери. Единственият точен удар дойде от футболист на прибалтийския тим.

Казахстан - Латвия - 0:0

Снимка: Getty Images/Guliver