Апоел поиска Ювентус след боя над Олборг с 4:0, Шеридън бележи (видео)

Ювентус за съперник в групите на Шампионската лига си пожела треньорът на кипърския Апоел (Никозия) Йоргос Донис. Според него успехът над датския Олборг i 4:0 в плейофите е най-великия момент в кариерата му на треньор. Именно този съперник досега винаги е затруднявал максимално водените от Донис тимове.

На стадиона в Никозия паднаха по две попадения във всяко от полувремената. Винисиус откри в 29-та минута, а Томас де Винченти добави още едно попадение две минути преди почивката. Ефстатиос Алонефтис в 64-та и бившият нападател на ЦСКА Килиън Шеридан реализираха головете през второто полувреме.

Апоел Никозия - Олборг 4:0 (1:1 в първия мач)
1:0 - Винисиус (29)
2:0 - Де Винченти (44)
3:0 - Алонефтис (64)
4:0 - Шеридън (75)